Horáčkovi z mariánky

oblečení:  6-8 let:  holky:

Po kliknutí na foto se objeví další náhledy zboží

Riflová bunda s kožíškovými rukávy 7/8 let

Úplně nová, nenošená, velmi elegantní. Konce rukávů a klopy 2 kapes pošity kožešinkou, zapínání na knoflíky, zdobení kamínky. Dovoz USA, velikost uvedena v rocích, proto sledujte a řiďte se níže uvedenými rozměry, předejdete tím případným nesrovnalostem.

Rozměry:

vnější délka rukávu od ramen:49cm

vnitřní délka rukávu: 39cm

délka od podpaží dolů: 25cm

šířka: 38cm

délka od krku dolů: 46cm

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Podzimní/jarní oboustranná bunda s kapucí 6 let

Nošená, ale v dobrém stavu, bez děr a kazů, oboustranná, z jedné strany příjemný šusťák, z druhé flees. kapuce přidělaná napevno, 2 kapsy z každé strany bundy (celkem 4) nezapínané, rukávy do pružné gumy.

Rozměry:

vnější délka rukávu od ramen:45cm

vnitřní délka rukávu: 37cm

délka od podpaží dolů: 26cm

šířka: 42cm

délka od krku dolů: 47cm

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zimní bunda 2v1 7-8 let

Dovoz USA, značka ZEROXPOSUR, nošená, ale v perfektním stavu, jako nová.

Vnitřní bunda se dá nosit samostatně jako jarní/podzimní, mírně zateplená, nebo pomocí zipů připnout k fialové a mít tak super teplou zimní bundu. Má dvě kapsy. Je rozměrově stejná jako vnější, akorát délka od krku dolů je menší - viz rozměry za lomítkem.

Vnější bunda fialová má kapuci napevno, ale dá se díky patentkům odendat ozdobný límec. Šířka rukávu nastavitelná pomocí suchého zipu. Dvě kapsy + 1 náprsní kapsička uzavíratelná zipem s reflexním lemováním.

Rozměry:

délka od krku dolů: 59cm/51cm

vnější délka rukávu od krku: 58cm

vnitřní délka rukávu: 37cm

délka od podpaží dolů: 36cm

šířka v pase: 48cm

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zimní kostkovaná bunda HaM 6-7 let

 

Dívčí zimní bunda HM - kostka věk 6-7 let ( EU 122) Nošená, ale v perfektním stavu, nezničená, nesepraná, plně funkční. Odepínací kapuce s fleacem uvnitř, dvě kapsy na zip, na rukávech zakončení s pletenou manžetou. Na zádech reflexní proužek.

Rozměry:

délka od krku dolů:51cm

délka od podpaží dolů: 30cm

šířka v pase: 43cm

délka vnitřního rukávu: 30cm

vnější rukáv od ramene dolů:40cm

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Veškeré oblečení je po mých dětech, tj. nošené, prané - občas úplně nové, protože bylo koupeno v nevhodné roční období apod. Některé kousky jsou v perfektním stavu, jiné spíše na donošení na zahradě (venku). Vždy ale uvádím stav věcí, snažím se veškeré kazy či vady nafotit a popsat. Neváhejte se na cokoli zeptat. Koupené zboží nijak nevyměňuji, neboť toto není prodej za účelem podnikání a zisku, ale pouze snaha jedné maminky o prodej již nepoužívaného oblečení po svých dětech.